Gogle narciarskie Onyx Goldlite Uvex

Gogle narciarskie Onyx Goldlite Uvex

Gogle narciarskie Onyx Goldlite Uvex

Dane techniczne:

 • Podwójne szkła: Double Lens/Goldlite
  – transmisja: 60%
  – poziom zabezpieczenia: S1
  – słaba widoczność (mgła, zachmurzenie)
 • Powłoka antifog
 • UVEX Supravision Double Lens?
 • Litemirror
 • 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC
 • Wentylacja oprawek
 • Kompatybilne z kaskiem
 • Zapięcie paska Speed Clip

Lekkie, nowoczesne gogle firmy Uvex z wysokiej jakości szybą wykonaną w technologii UVEX Supravision Double Lens?. Odporne na parowanie i efektywnie wentylowane zapewniają perfekcyjną ostrość widzenia, nawet wielogodzinna jazda nie męczy wzroku. Gogle Onyx dzięki miękkim podkładkom z gąbki odpowiednio układają się na twarzy i idealnie przylegają.

Konstrukcja oprawy i design w jakim utrzymane są gogle sprawia, że model ten doskonale posłuży kobietom oraz osobom o mniejszej twarzy.

Kompatybilność z kaskiem umożliwia elastyczny pasek z systemem szybkiego zapięcia Speed Clip. Regulacja długości paska pozwala na idealne dopasowanie.

UVEX Supravision Double Lens? to unikalna technologia gwarantująca ochronę przed zarysowaniem na zewnątrz i całkowitą ochronę przed parowaniem wewnątrz gogli. Supravision to także gwarancja 100% ochrony przed promieniowaniem UV.

Litemirror – zaawansowana technologia lustrzanych szyb. Powłoka, na którą składa się 18 warstw, daje całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promienie podczerwone są odbijane i nie stwarzają zagrożenia dla oczu.

100% UVA, UVB, UVC Protection – bezkompromisowa ochrona oczu. Filtr zawarty w szybie chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem. Ochronę przed promieniowaniem UV zapewniają również w oprawki.

Kompatybilność z kaskiem – specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są idealnie kompatybilne z kaskiem gwarantując niezawodną ochronę.

Wentylacja – komfort i idealna widoczność dzięki stałej i niezakłóconej wentylacji szyb.

Producent : Uvex

Reply