Maszyna na mięśnie pośladków BMM 20 Master Sport

Maszyna na mięśnie pośladków BMM 20 Master Sport

Maszyna na mięśnie pośladków BMM 20 Master Sport

Dane techniczne:

 • Wymiary: 120 x 180 x 140 cm
  (dł. x wys. x szer.)
 • Waga urządzenia: 120 kg
 • Waga stosów: 80 kg
 • Maksymalna waga stosów: 120 kg
 • Ilość stanowisk: 1
 • Regulacja obciążenia: co 5 kg
 • Profil konstrukcyjny: 125 x 60 x 3 mm
 • Regulacja siedziska: 2 stopnie
 • Regulacja ramienia: 6 stopni

Urządzenie z serii Bio Motion z linii Professional od Master Sport. Anatomiczna tapicerka, świetne wykonanie oraz łatwość w regulacji sprawiają, że urządzenie pozwala ćwiczyć osobom o różnym wzroście, wadze i zaawansowaniu treningowym.

Maszyna idealnie sprawdzi się w obleganych siłowniach gdzie przychodzą osoby o znacznym doświadczeniu w żelaznym sporcie.

System BWT (Biomechaniczne Wspomaganie Treningu) – unikalny system przeniesienia obciążenia opracowany przy współpracy z Zakładem Biomechaniki Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, który chroni przed kontuzjami wynikłymi z przeciążenia mięśni, a także zapewnia wzrost efektów ćwiczenia dochodzący do 30%. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanych krzywek, powodujących zmianę momentu siły w odpowiednej funkcji kąta stawowego.

Poprzez zastosowanie dwupoziomowego sposobu regulacji uzyskano wyjątkową stabilizację elementów regulacyjnych. Siedziska i oparcia nie mają praktycznie żadnych możliwości przesuwania się, co daje niespotykany gdzie indziej komfort ćwiczenia. Zastosowane siłowniki pneumatyczne oraz przeciwwagi pozwalają na łatwą regulację elementów przez ćwiczącego bez konieczności schodzenia z urządzenia.

Poprzez zastosowanie dwóch kolorów w elementach regulacyjnych, z czego żółty oznacza zawsze ciągnięcie elementu, a pomarańczowy wciskanie, wyeliminowaliśmy trudności związane z użytkowaniem sprzętu siłowego przez osoby zaczynające swoją przygodę z klubem fitness.

Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania. Elementy mające bezpośredni kontakt ze stopami wykonane są z blachy chromoniklowej wyposażonej w specjalne antypoślizgowe gumowane listwy zapewniające większą stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczenia.

Koszty dostawy produktów z serii Professional każdorazowo uzgadniane są indywidualnie.

Producent : Master Sport

Reply